RN731JTTD2910F100
MFR.Part #
RN731JTTD2910F100
JLCPCB Part #
C4118148
Description
-55℃~+155℃ 291Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS