RN731JTTD2873F50
MFR.Part #
RN731JTTD2873F50
JLCPCB Part #
C4172302
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS