RN731JTTD2873F25
MFR.Part #
RN731JTTD2873F25
JLCPCB Part #
C4253379
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS