RN731JTTD2872D50
MFR.Part #
RN731JTTD2872D50
JLCPCB Part #
C4334900
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS