RN731JTTD2872D100
MFR.Part #
RN731JTTD2872D100
JLCPCB Part #
C3938223
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS