RN731JTTD2872B10
MFR.Part #
RN731JTTD2872B10
JLCPCB Part #
C4111954
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS