RN731JTTD2871F25
MFR.Part #
RN731JTTD2871F25
JLCPCB Part #
C4314799
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS