RN731JTTD2871C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2871C50
JLCPCB Part #
C4018831
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS