RN731JTTD2870F50
MFR.Part #
RN731JTTD2870F50
JLCPCB Part #
C4210445
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS