RN731JTTD2842F50
MFR.Part #
RN731JTTD2842F50
JLCPCB Part #
C4313754
Description
-55℃~+155℃ 28.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS