RN731JTTD2841D100
MFR.Part #
RN731JTTD2841D100
JLCPCB Part #
C4312177
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS