RN731JTTD2841C25
MFR.Part #
RN731JTTD2841C25
JLCPCB Part #
C3933313
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS