RN731JTTD2840D25
MFR.Part #
RN731JTTD2840D25
JLCPCB Part #
C6407170
Description
-55℃~+155℃ 284Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS