RN731JTTD2840D10
MFR.Part #
RN731JTTD2840D10
JLCPCB Part #
C4126503
Description
-55℃~+155℃ 284Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS