RN731JTTD2802F100
MFR.Part #
RN731JTTD2802F100
JLCPCB Part #
C3941863
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS