RN731JTTD2801A25
MFR.Part #
RN731JTTD2801A25
JLCPCB Part #
C3995960
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS