RN731JTTD2800F10
MFR.Part #
RN731JTTD2800F10
JLCPCB Part #
C4260607
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS