RN731JTTD27R7B50
MFR.Part #
RN731JTTD27R7B50
JLCPCB Part #
C4168794
Description
-55℃~+155℃ 27.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS