RN731JTTD27R4F50
MFR.Part #
RN731JTTD27R4F50
JLCPCB Part #
C4280067
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS