RN731JTTD27R0C25
MFR.Part #
RN731JTTD27R0C25
JLCPCB Part #
C4124594
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS