RN731JTTD2773D100
MFR.Part #
RN731JTTD2773D100
JLCPCB Part #
C5885125
Description
-55℃~+155℃ 277kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS