RN731JTTD2772F25
MFR.Part #
RN731JTTD2772F25
JLCPCB Part #
C4078871
Description
-55℃~+155℃ 27.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS