RN731JTTD2771D100
MFR.Part #
RN731JTTD2771D100
JLCPCB Part #
C4075556
Description
-55℃~+155℃ 2.77kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS