RN731JTTD2770D10
MFR.Part #
RN731JTTD2770D10
JLCPCB Part #
C4025247
Description
-55℃~+155℃ 277Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS