RN731JTTD2742F25
MFR.Part #
RN731JTTD2742F25
JLCPCB Part #
C4176874
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS