RN731JTTD2742F100
MFR.Part #
RN731JTTD2742F100
JLCPCB Part #
C3980650
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS