RN731JTTD2742D50
MFR.Part #
RN731JTTD2742D50
JLCPCB Part #
C4200995
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS