RN731JTTD2712D25
MFR.Part #
RN731JTTD2712D25
JLCPCB Part #
C4117888
Description
-55℃~+155℃ 27.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS