RN731JTTD2711F25
MFR.Part #
RN731JTTD2711F25
JLCPCB Part #
C4176846
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS