RN731JTTD2710D100
MFR.Part #
RN731JTTD2710D100
JLCPCB Part #
C4178090
Description
-55℃~+155℃ 271Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS