RN731JTTD2703B25
MFR.Part #
RN731JTTD2703B25
JLCPCB Part #
C4012090
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS