RN731JTTD2702B10
MFR.Part #
RN731JTTD2702B10
JLCPCB Part #
C3960210
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS