RN731JTTD2701F10
MFR.Part #
RN731JTTD2701F10
JLCPCB Part #
C4194859
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS