RN731JTTD26R1F25
MFR.Part #
RN731JTTD26R1F25
JLCPCB Part #
C4102674
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS