RN731JTTD2672A05
MFR.Part #
RN731JTTD2672A05
JLCPCB Part #
C3972434
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS