RN731JTTD2671A10
MFR.Part #
RN731JTTD2671A10
JLCPCB Part #
C4077371
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS