RN731JTTD2643F100
MFR.Part #
RN731JTTD2643F100
JLCPCB Part #
C4250097
Description
-55℃~+155℃ 264kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS