RN731JTTD2612D100
MFR.Part #
RN731JTTD2612D100
JLCPCB Part #
C4342214
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS