RN731JTTD2611D100
MFR.Part #
RN731JTTD2611D100
JLCPCB Part #
C4265049
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS