RN731JTTD2610C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2610C25
JLCPCB Part #
C4131463
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS