RN731JTTD2580F100
MFR.Part #
RN731JTTD2580F100
JLCPCB Part #
C4078970
Description
-55℃~+155℃ 258Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS