RN731JTTD2553F50
MFR.Part #
RN731JTTD2553F50
JLCPCB Part #
C3986010
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS