RN731JTTD2553B25
MFR.Part #
RN731JTTD2553B25
JLCPCB Part #
C4348759
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS