RN731JTTD2520F25
MFR.Part #
RN731JTTD2520F25
JLCPCB Part #
C4209342
Description
-55℃~+155℃ 252Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS