RN731JTTD24R3F25
MFR.Part #
RN731JTTD24R3F25
JLCPCB Part #
C4114424
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS