RN731JTTD24R3F100
MFR.Part #
RN731JTTD24R3F100
JLCPCB Part #
C4167120
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS