RN731JTTD2493F50
MFR.Part #
RN731JTTD2493F50
JLCPCB Part #
C4081692
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS