RN731JTTD2492F10
MFR.Part #
RN731JTTD2492F10
JLCPCB Part #
C3965553
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS