RN731JTTD2492A10
MFR.Part #
RN731JTTD2492A10
JLCPCB Part #
C4195837
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS