RN731JTTD2491F50
MFR.Part #
RN731JTTD2491F50
JLCPCB Part #
C5863227
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS